Svenska
SEK
Sweden

SFP-1GB-SX 550M SFP Fiber Transceiver

SKU: SFP-1GB-SX
MPN: SFP-1GB-SX
Lagerstatus: 2 st
Leveransstatus: 3-5 dagar

200 kr
Exklusive moms: 50 kr
st

1.25 Gbps 550M SFP Fiber Transceiver för Open Mesh S Series switchar.


INFO

  • Testad och certified för Open Mesh S Series switchar
  • Stödjer Hot-plugg
  • 850nm VCSEL laser
  • RoHS godkänd och fri från bly
  • Upptill 550m med 50/125μm MMF, 500m med 62.5/125μm MMF
  • Metallchassi för lägre EMI
  • Single +3.3V strömförsörjning
  • Temperatur: 0°C to +70°C

Downloads: Datasheet


Liknande produkter